Magnetické šachy
Magnetické šachy, které jsou svou velikostí šikovné na cesty. Když se složí, jejich velikost lze přirovnat k pouzdru na brýle. Silný magnet ve figurkách zajistí jejich pevné přichycení k šachovnici.
Velkou výhodou jsou vysouvací "šuplíčky", do kterých je možné vyhozené figurky pohodlně uložit, zavřít a pokračovat ve hře, aniž by se figurky ztratily.

Doprava zdarma
Pro každou objednávku nad 990 Kč na výdejní místo Zásilkovny/Balíkovny.

Rychlé doručení
Veškeré zboží máme skladem. Dodáváme do 2 dnů.

Spolehlivost
Více než 22 810 spokojených zákazníků.

Zákaznická podpora
PO-PÁ 8:00 - 18:00
Rozměry šachovnice: 15x15x1,8 cm
Hmotnost: 0,25 kg
Výška krále: 3 cm
Materiál: plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Magnetické šachy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| Materiál: | plast |
| Velikost šachovnice: | do 40x40 cm |
| Velikost pole: | do 4x4 cm |
| Typ šachovnice: | magnetická, skládací, s úložným prostorem na figurky |
| Notace: | s notací |
| Využití: | standardní/domácí sada |
| Barevné schéma: | bílá+černá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Piatnik |
|---|---|
| Adresa : | K Vypichu 1087, 252 19 Rudná www.piatnik.cz |
| E-mail : | info@piatnik.cz |
