Při nákupu nad 790 Kč doprava zdarma.

Knihy v maďarštině

I pro vaše knížky najdeme druhý domov.

Chcete prodat nebo darovat šachové knihy? Jak to udělat, najdete ZDE

Nejprodávanější

8318 gyozelmunk a sakkolimpian
Győzelmünk a sakkolimpián
Vyprodáno
Kód: 7228
 
79 Kč
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

7980
17980

Značky

Položek k zobrazení: 1
8318 gyozelmunk a sakkolimpian
79 Kč

Vydání 1979Počet stran 275Jazyk MaďarštinaFormát A5Pevná vazbaStav - velmi dobrý

Kód: 7228

Čtení starých maďarských šachových knih může být pro šachové nadšence obohacující a prospěšné z několika důvodů:

1. Bohatá šachová tradice: Maďarsko má bohatou tradici v šachu s mnoha významnými šachovými osobnostmi, mezi které patřili velcí šachoví mistři a teoretici. Staré maďarské šachové knihy mohou odrazit jedinečný přístup maďarské šachové školy.

2. Kontribuce šachových mistrů: Maďarští šachoví mistři, jako například Géza Maróczy, László Szabó vytvořili mnoho významných teoretických příspěvků. Čtení jejich knih může poskytnout pohled na jejich osobní zkušenosti, myšlenkové procesy a přístupy k šachové hře.

3. Unikátní šachová otevření: Maďarští šachoví teoretici a hráči mohli mít vliv na šachovou teorii a vytváření unikátních přístupů k otevřením. Čtení starých maďarských knih může nabídnout pohled na specifická otevření, která byla populární v maďarském šachu.

4. Historický vývoj: Staré maďarské šachové knihy mohou poskytnout historický kontext šachové scény v Maďarsku. Sledování vývoje šachových událostí, turnajů a trendů v této zemi může být zajímavým a poučným dobrodružstvím.

5. Obohacení o kulturu a jazyk: Čtení maďarských šachových knih v původním jazyce může poskytnout obohacení o maďarskou šachovou kulturu, terminologii a jazyk, což umožňuje lepší porozumění autentickému kontextu těchto děl.

6. Šachová filozofie a metody výuky: Maďarští šachoví učitelé a teoretici mohli mít své vlastní filozofie a metody výuky. Čtení jejich knih může poskytnout ucelený pohled na maďarský přístup k šachovému vzdělávání.

Vzhledem k vlivné roli, kterou Maďarsko sehrálo v šachové historii, jsou staré maďarské šachové knihy zajímavým zdrojem poznání a inspirace pro šachové nadšence.

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Každá objednávka nad 790 Kč doručení na výdejní místo Zásilkovny zdarma.
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Dlouhodobě více než 98% spokojenost zákazníků
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Obvykle 2 pracovní dny. Zboží odesílame každý pracovní den.