Klubová šachová souprava z černého palisandru + doprava zdarma
Dokonalé ruční zpracování šachovnice i šachových figurek vám zajistí nezapomenutelný zážitek z každé šachové partie.




Šachovnice:
Šachovnice z palisandrového a platanového dřeva. Po stranách je ozdobný okraj.
Velikost políček je 5,5 cm.
Výška 2 cm
Velikost 55x55 cm
Ručně vyráběná šachovnice. Tento model kombinuje čtverce s elegantně mořeným černým tulipánovým dřevem a slonovinově bíle mořeným platanem, který vyniká výrazným rozvětveným rámem z palisandru santos.
Její povrch je opatřen matným lakem, který zvýrazňuje bohatost tónů dřeva a poskytuje hladkou strukturu pro přesný posun šachových figurek.
Figurky:
Ruční práce bez kompromisů, která uspokojí i ty nejnáročnější šachisty.
Dáma: výška 10,0 cm; Ø základny 4,0 cm
Střelec: výška 8,5 cm; Ø základny 4,0 cm
Jezdec: výška 7,8 cm; průměr základny 4,0 cm
Věž: výška 6,0 cm; Ø základny 4,0 cm
Pěšák: 6,0 cm; Ø základny 4,0 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Luxusní šachy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Velikost šachovnice: | nad 50x50 cm |
| Velikost pole: | 4x4 cm - 5,5x5,5 cm |
| Typ šachovnice: | pevná |
| Notace: | bez notace |
| Využití: | standardní/domácí sada, dekorativní/luxusní sada |
| Barevné schéma: | bílá+černá, bílá+hnědá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresa : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |
