Šachová souprava DGT komplet velká hnědá
Rolovací šachovnice hnědá, šachové figurky DGT velké
Výška krále 9,5m, figurky jsou vyvážené
Velikost šachovnice 50x50 cm
Velikost políčka šachovnice 5,5x5,5 cm
Zdarma od nás dostanete

Doprava zdarma
Pro každou objednávku nad 990 Kč na výdejní místo Zásilkovny/Balíkovny.

Rychlé doručení
Veškeré zboží máme skladem. Dodáváme do 2 dnů.

Spolehlivost
Více než 22 810 spokojených zákazníků.

Zákaznická podpora
PO-PÁ 8:00 - 18:00
Ideální šachová souprava pro školy, šachové kroužky, domácí trénink.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šachy pro děti |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Materiál: | plast, vinyl |
| Velikost šachovnice: | 40x40 cm - 50x50 cm |
| Velikost pole: | 4x4 cm - 5,5x5,5 cm |
| Typ šachovnice: | rolovací |
| Notace: | s notací |
| Využití: | standardní/domácí sada |
| Barevné schéma: | bílá+černá, bílá+hnědá |
DGT Large Brown Chess Set Review – Tournament Ready
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresa : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |
