Magnetický backgammon, šachy a dáma
Říká se, že všechno mít není možné. Tato souprava potvrzuje opak. Obsahuje hry šachy, backgammon a dámu. A to zároveň vše v magnetickém provedení včetně žetonů na dámu a backgammon. Skvělé!

Doprava zdarma
Pro každou objednávku nad 990 Kč na výdejní místo Zásilkovny/Balíkovny.

Rychlé doručení
Veškeré zboží máme skladem. Dodáváme do 2 dnů.

Spolehlivost
Více než 22 810 spokojených zákazníků.

Zákaznická podpora
PO-PÁ 8:00 - 18:00
Rozměry: 32x16x4cm
Hmotnost: 0,8 kg
Rozměr políčka 3,7 cm
Výška krále 6,6 cm
Zpracování plast
Obsahuje hry: šachy, backgammon, dáma
Jiné: magnetické provedení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Backgammon a šach |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Materiál: | plast |
| Velikost šachovnice: | do 40x40 cm |
| Velikost pole: | do 4x4 cm |
| Typ šachovnice: | magnetická, skládací, s úložným prostorem na figurky |
| Notace: | s notací |
| Využití: | standardní/domácí sada |
| Barevné schéma: | bílá+černá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Výpis diskuzí
Ivana K
Dobrý den.
Jde krabička pevné uzavřít? Tak aby se z ní při manipulaci nevyspalí figurky?
Děkuji za odpověď
Michal
Hezký den Ivana,
přesne jak píšete. Krabičku lze uzavřít.
| Výrobní společnost : | Philos GmbH & Co.KG |
|---|---|
| Adresa : | Friedrich-List-Straße 65 33100 Paderborn Germany https://philosshop.de/ |
| E-mail : | info@philosspiele.de |
