Magnetický šach
Skládací magnetická šachová souprava z kvalitního PVC. Figurky jsou uloženy v látkových sáčcích uvnitř skládací šachovnice.
Lehké provedení a možnost složení, přičemž figurky se nacházejí uvnitř šachovnice, z této soupravy dělají výborného společníka nejen na cesty, dovolené, ale také na domácí hraní.

Doprava zdarma
Pro každou objednávku nad 990 Kč na výdejní místo Zásilkovny/Balíkovny.

Rychlé doručení
Veškeré zboží máme skladem. Dodáváme do 2 dnů.

Spolehlivost
Více než 22 810 spokojených zákazníků.

Zákaznická podpora
PO-PÁ 8:00 - 18:00
4,9
12 hodnocení
Rozměry šachovnice: 27x27 cm
Hmotnost: 0,65 kg
Výška krále: 6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šachy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Materiál: | plast |
| Velikost šachovnice: | do 40x40 cm |
| Velikost pole: | do 4x4 cm |
| Typ šachovnice: | magnetická, skládací, s úložným prostorem na figurky |
| Notace: | s notací |
| Využití: | standardní/domácí sada |
| Barevné schéma: | bílá+hnědá |
Magnetic Chess Board with Storage – Ideal on the Go
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresa : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |
